

Alfa Romeo Giulietta
1.7 TBi QV | Xenon | Raggazzon | Cruise | Unieke historie!
€ 14.900201273.376 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 30 augustus 2012 |
| APK | 14 december 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 37.791 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 192 - € 211 |
Voor de oplettende volger van mooie Alfa's heb je gezien dat we deze vorig jaar ook verkochten. Helaas moest de vorige eigenaar het verstand verkiezen boven de passie en na veel wikken en wegen heeft hij hem weer aan ons terug verkocht.
Deze QV handbak is de belichaming van een auto die je tegenwoordig vrijwel niet meer tegenkomt. Waar de meeste exemplaren uit dit bouwjaar al tussen de 100.000 en 250.000 kilometer hebben staan, is deze bijzondere Giulietta nog maar net ingereden. De auto is jarenlang gekoesterd door een ware Alfaliefhebber en heeft maar liefst 7,5 jaar onder zijn zorgzame handen vertoefd. Enkel op de mooiste dagen van het jaar, wanneer de temperatuur boven nul ligt, werd deze iconische Giulietta uit de schuur gehaald. Elk jaar werd de conditie van de QV nauwgezet gecontroleerd door de lokale Alfa Romeo dealer, wat heeft bijgedragen aan het behoud van zijn ongeëvenaarde staat. Na deze periode heeft de laatste eigenaar er 1 jaar van mogen genieten. Nu is het tijd voor de 4e eigenaar om hem netjes te houden.
Na al die jaren van liefde en zorg werd het tijd voor een nieuw hoofdstuk, en besloot de eigenaar deze prachtige QV in te ruilen voor een Giulia, uiteraard met nog meer pk’s. Een zeldzaam exemplaar, nu klaar om zijn volgende eigenaar te betoveren.
Of je nu een doorgewinterde QV rijder bent wiens eigen exemplaar inmiddels een respectabele kilometerstand heeft bereikt, en je behoefte hebt aan wat verjonging, of een voormalig Giulietta liefhebber die deze kilometerstand als een zeldzame kans ziet om een bijna nieuwe versie in handen te krijgen – deze auto biedt voor ieder wat wils. Misschien ben je zelfs een verzamelaar, die het een beetje vroeg vindt, maar de zorgvuldige conservatie en de liefdevolle behandeling van de auto maken hem een uitstekende aanvulling voor elke collectie. Gezien zijn staat en geschiedenis is er geen twijfel dat deze Giulietta nog vele jaren voor de toekomst klaar is.
Klompcare 1 € 495:
Het Klompcare 1 biedt alle essentiële service die je nodig hebt om zorgeloos de weg op te gaan. Dit pakket omvat:
Dieptereiniging van interieur en exterieur
Vloeistoffen check
Garantie van 3 maanden op motor en transmissie
Klompcare 2 € 895,-
Voor de echte liefhebber die zijn auto in topconditie wil houden, biedt het Klompcare 2 pakket extra gemoedsrust en comfort. Dit pakket bevat alles uit het Klompcare 1 pakket, plus:
Afleverbeurt met nieuwe filters en olie.
Modelreeks: mrt. 2010 - jan. 2014
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 530 kg
Wielbasis: 263 cm
Emissieklasse: Euro 5
Aantal sleutels: 2
Fabrikant: Klomp Cars Hullerweg 107 8071RN NUNSPEET, NL 0341759350 http://www.klompcars.nl info@klompcars.nl
Uw online zoektocht online nog verder uitbreiden, dan is onze voorraad voor u zeker interessant! Maak een shortlist van uw favoriete Alfa Romeo en neem contact met ons op! Wij zijn op telefonisch bereikbaar van 9.00 tot 17.00 van maandag t/m zaterdag op 0341-759350 of rechtstreeks met de verkoop op 06-86804124 (ook via whatsapp), Wilt u graag nóg meer zien van deze auto? Ga dan naar klompcars.nl voor de complete fotoserie. Lees ook de reviews op Google en Opiness van de kopers die u voorgingen. Op onze eigen website vind u nog meer informatie en foto's van deze auto, ga naar www.klompcars.nl en laat u overtuigen. U kunt online een offerte aanvragen en de foto's van uw inruilauto uploaden. Dit mag ook per Whatsapp: druk dan op de button bij de advertentie en stel uw vraag of stuur uw inruilvoertuig. U kunt de auto uitgebreid komen bekijken en proefrijden in Nunspeet, we maken dan ook gelijk een goed passende prijs voor uw inruilauto. De openingstijden zijn maandag t/m zaterdag van 9.00 tot 17.00. Door onze snel wisselende voorraad reserveren wij geen auto's. Om te voorkomen dat u voor niets aanrijdt, is het verstandig om voor vertrek even te bellen voor de beschikbaarheid van de auto waarin u bent geïnteresseerd. Wij staan garant voor een prachtig aanbod met eerlijke en smaakvolle auto's voorzien van een sluitende historie en een sublieme staat. Welkom bij Klompcars! 'Smaakmakers op de Veluwe'.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.742 cc |
| Max. vermogen | 174 kW (237 pk) |
| Max. koppel | 340 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.350 x 1.800 x 1.470 mm |
| Draaicirkel | 10,9 m |
| gewicht | 1.295 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.825 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Inhoud bagageruimte | 350 - 1.045 l |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Topsnelheid | 242 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,8 s |
| Actieradius | 789 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 10,8 l/100km (1 op 9,3) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,8 l/100km (1 op 17,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,6 l/100km (1 op 13,2) |
| CO2-uitstoot | 177 g/km |
| Energielabel | D |





