

Alfa Romeo Giulietta
1.4 T Progression| HALF LEDER|17 INCH|CLIMA|NETTE AUTO|
€ 6.9502012126.712 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 31 januari 2012 |
| APK | 28 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 23.951 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
- Distributie en waterpomp vervangen bij 81195km
- Facturen van onderhoud aanwezig
- 2 Sleutels
Met zijn geweldige prestaties en dynamische uiterlijk laat deze sportieve eyecatcher het hart van veel autoliefhebbers sneller kloppen. We hebben het hier over een Alfa Romeo Giulietta. De aandrijving van deze Alfa Romeo wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Het start-stopsysteem is ideaal voor wie zuinig wil omgaan met brandstof en onderdelen. Stopt de auto, dan stopt de motor. Verder rijden? Dan start-ie automatisch weer! In deze auto profiteert u onder andere ook van: 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, sportonderstel, halflederen bekleding, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Als u regelmatig met een aanhanger of een fietsendrager op pad bent, is de afneembare trekhaak een praktische extra. Uw favoriete muziek klinkt beter dan ooit met het ingebouwde high performance audiosysteem. Automatische airconditioning verwarmt of koelt het interieur met een druk op de knop. Even switchen naar de verkeersinformatie? Ook dat kan met één druk op de knop van de audiobediening op het stuur. Er is cruise control aan boord, voor veilige en zuinige kilometers. Natuurlijk behoren sportstuurwiel, automatisch dimmende buitenspiegels en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening ook tot de uitrusting van deze complete auto.
Zoals u mag verwachten van deze Alfa Romeo Giulietta is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Rempedaal, handrem - allemaal niet meer nodig bij stilstaan op een helling. De hill hold control zet 'm onbeweeglijk en veilig vast tot u weer gas geeft. Wanneer u hard moet remmen, is elke decimeter verkorting van de remweg essentieel. Voor extra remkracht zorgt dan de Brake Assist.
Wilt u deze auto zelf ervaren? Neem dan contact op met een van onze medewerkers.**Alfa Romeo Giulietta 1.4 T Progression | Zwart | 195 km/u | Luxe & Comfort**
**€12.950,- | Direct beschikbaar | Kilometerstand: 95.000 km**
**Kenteken:** SG234J | **Bouwjaar:** 2012 | **APK tot:** 28-03-2027
Maak kennis met de tijdloze elegantie van de Alfa Romeo Giulietta 1.4 T Progression. Deze Italiaanse hatchback combineert sportiviteit, stijl en gebruiksgemak in één adembenemend ontwerp. Met zijn krachtige 1.4 liter turbomotor (88 kW/120 pk) accelereert hij in slechts 9,4 seconden naar 100 km/u en bereikt hij een topsnelheid van 195 km/u. Perfect voor stadsritten én snelwegritjes.
**Belangrijkste kenmerken:**
- **Comfort:** elektrische verstelbare en verwarmbare buitenspiegels, airco en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
- **Veiligheid:** voortreffelijk uitgerust met tal van airbags (voor/zij/hoofd), hill hold functie, Anti Blokkeer Systeem (ABS) en Brake Assist System (BAS).
- **Entertainment:** radio-CD/MP3 speler voor jouw favoriete muziek onderweg.
- **Design:** sportief zwart exterieur, LED koplampen en een strak afgewerkt interieur met lederen stuurwiel.
Met een gemiddeld verbruik van 6,4 liter per 100 km en een brandstoftankinhoud van 60 liter is deze hatchback zuinig én prettig in gebruik. De Giulietta biedt vijf comfortabele zitplaatsen, een ruime kofferbak en een neerklapbare achterbank voor maximale flexibiliteit.
Deze auto is dealeronderhouden en beschikt over een APK tot 2027. Bovendien wordt hij geleverd met 2 sleutels en een complete technische controle.
Wil je deze stijlvolle Alfa Romeo zelf ervaren? Mis het niet en bel ons voor een proefrit. Stap in en laat je verrassen door de perfecte balans tussen prestaties en klasse!
Disclaimer:
Ondanks dat wij veel zorg en aandacht besteden aan de inhoud van onze advertenties is het mogelijk dat de getoonde inhoud onvolledig of (gedeeltelijk) onjuist is. Aan de inhoud kunt u geen rechten ontlenen.
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Laadvermogen: 530 kg
Wielbasis: 263 cm
Emissieklasse: Euro 5
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
= BIJZONDERHEDEN =
- Wij kunnen de auto 24/7 tenaamstellen.
- Wij rekenen geen afleveringskosten.
- Wij werken alleen volgens afspraak, Tel. of Whatsapp: 06-16049856
Mail: info@audb.nl
- Wij zijn aangesloten bij de RDW-VWE-RDW kilometer registratie (N.A.P.)
- Vragen naar de laagste prijs en niet reële biedingen wordt niet op gereageerd.
- Zolang de auto nog geadverteerd staat is deze nog te koop,
dus op de vraag staat deze nog tekoop wordt niet gereageerd.
- Export is mogelijk.
_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.368 cc |
| Max. vermogen | 88 kW (120 pk) |
| Max. koppel | 206 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.350 x 1.800 x 1.470 mm |
| Draaicirkel | 10,9 m |
| gewicht | 1.255 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.785 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Inhoud bagageruimte | 350 - 1.045 l |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Topsnelheid | 195 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,4 s |
| Actieradius | 937 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,4 l/100km (1 op 11,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,3 l/100km (1 op 18,9) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,4 l/100km (1 op 15,6) |
| CO2-uitstoot | 149 g/km |
| Energielabel | C |





