
Alfa Romeo 4C
1750TBI TCT | CPZ Editie nr. 4 / 20 | Carbon dak | Zeer exclusief voor de echte liefhebber |

Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Lederen bekleding
Zitten als een vorst
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Coupe (2 deuren) |
| Kleur | Rood |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 31 oktober 2017 |
| APK | 31 oktober 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 81.170 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 92 - € 99 |
Omschrijving
Een Alfa Romeo 4C is op zichzelf al een bijzondere auto, maar deze editie maakt het nog iets specialer.
De Alfa Romeo 4C CPZ Track Edition. Deze 4C is één van de twintig geleverde edities welke vernoemd is naar het Circuit Park Zandvoort. Bij deze auto zit een echtheidscertificaat welke is ondertekende door Prins Bernhard van Oranje (mede aandeelhouder van Circuit Park Zandvoort). Daarnaast is deze 4C uitgerust met een carbon dak, carbon spiegelkappen en heeft deze een laptimer aan boord voor als je wilt testen hoe snel deze Alfa over het circuit gaat.
Bij deze 4C zit een extra set 18/19 inch lichtmetalen velgen in antraciet kleur en de originele rode stofhoes.
Carbon Monocoque, 240 PK, in 4,5 seconden van 0 naar 100 en een stijling waar je u tegen zegt. Dit is een auto voor de ware petrolhead.
Geavanceerde techniek in een stijlvolle verpakking, dat is een goede omschrijving van deze Italiaan. In deze auto vindt u een benzinemotor en een automatische transmissie. Stijl en comfort krijg je erbij in de vorm van een fraai lederen interieur. De sportstoelen zorgen ervoor dat u goed en comfortabel zit, ook als het gas erop gaat. De uitmonstering van deze auto wordt gecompleteerd door onder meer 18 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen en halflederen bekleding.
Parkeersensoren helpen u tijdens het in- en uitparkeren. Cruise control houdt automatisch de ingestelde snelheid vast. Het is een ideaal hulpmiddel om lange ritten comfortabeler te maken. In deze auto kiest u zelf uw ideale temperatuur dankzij de airconditioning. Met sportstuur met schakelpaddels, buitentemperatuurmeter en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening is deze Alfa Romeo helemaal compleet.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. De brake assist zorgt voor een kortere remweg tijdens een noodstop.
Al bijna overtuigd? Laat een proefrit de rest doen. Neem contact op voor een afspraak!
Autobedrijf Rom van Vlimmeren is opgericht in 1976. Sinds 1981 zijn wij gespecialiseerd in het merk Alfa Romeo, waar wij van 1981 tot 1998 dealer van zijn geweest, van 1998 tot 2001 service dealer en vanaf 2002 als specialist gevestigd in het Brabantse Standdaarbuiten. Eind 2002 hebben we ons bedrijf verkocht en hebben we een nieuw pand gebouwd in Steenbergen. Sinds 2004 zijn wij gevestigd in Steenbergen als Alfa Romeo, Fiat en Lancia specialist.
Sinds 1 januari 2014 zijn wij aangesloten bij de garageformule Magneti Marelli Checkstar. Dit is een garageformule die ondersteuning geeft aan de Italiaanse automerken.
Op het technische vlak, door het geven van trainingen en op het commerciële aspect, door middel van gezamenlijk adverteren en het verstrekken van een gunstig inkoopkanaal.
Tevens is Magneti Marelli tot en met 2018 een volledige dochteronderneming geweest van de FCA group en vanaf heden hofleverancier.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Bi-led koplampen (74M)
- Pastellak (Giallo Prototipo 509, Bianco 214, Rosso Alfa 289) (4H5/5CA/74F)
Infotainment
- Alpine premium sound system (RC4)
Interieur & Comfort
- Sportstoelen met Lederen & Alcantara bekleding (52J)
- aluminium interieur afwerking
- Carbon Interieur elementen (Dashboard insert met 4C logo + Transmissie dashboard) (5EP)
- Dashboard bekleed met zwart leder en afgewerkt met stiksel in kleur van interieur (7WU)
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
Veiligheid
- Elektronisch sper differentieel
Overig
- Carbon Dak
- CPZ Editie Nr. 4 van 20
- Extra set 18/19 inch lichtmetalen velgen antraciet
- Pack Racing II (8ER)
- Stofhoes 4C
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2013 - 2018
Technische informatie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Laadvermogen: 250 kg
Wielbasis: 238 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 157 g/km
Fijnstofuitstoot: 3,4 mg/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 6,8 l/100km (1 op 14,7)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 9,8 l/100km (1 op 10,2)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 5 l/100km (1 op 20,0)
Beschikbare afleverpakketten:
- Afleverpakket #1 (inbegrepen): Standaard
- Afleverpakket #2 (€ 495 meerprijs):
Nieuwe APK bij aflevering
Onderhoudsbeurt volgens fabrieksopgave
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Standaard"): Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Stellantis Alfa Romeo Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdam, NL 0882012700 www.alfaromeo.nl info@alfaromeo.nl

Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Coupe (2 deuren) |
| Kleur | Rood |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.742 cc |
| Max. vermogen | 177 kW (241 pk) |
| Max. koppel | 350 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.990 x 1.870 x 1.184 mm |
| Draaicirkel | 11,0 m |
| gewicht | 925 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.175 kg |
| Inhoud bagageruimte | 110 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 258 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 4,5 s |
| Actieradius | 588 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 9,8 l/100km (1 op 10,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,0 l/100km (1 op 20,0) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,8 l/100km (1 op 14,7) |
| CO2-uitstoot | 157 g/km |
| Energielabel | F |
Opties
Autobedrijf Rom van Vlimmeren
Drukkerij 94651 SL Steenbergen
















































