Abarth 695

1.4 T-JET 180PK PACK CITY Monza | Sabelt stoelen | Navi | Clima | Sensoren

PoweredBy
Abarth 695
1.4 T-JET 180PK PACK CITY Monza | Sabelt stoelen | Navi | Clima | Sensoren
€ 32.945202259.951 km
  • Climate control

    Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur

  • Navigatiesysteem

    Wijst de weg naar bestemming

  • BOVAG Garantie

    Storingen, gebreken zonder kosten opgelost

Kenmerken

BrandstofBenzine
TransmissieAutomatisch
CarrosserieHatchback (3 deuren)
KleurBlauw
Aantal zitplaatsen4
Datum eerste toelating 17 november 2022
APK 17 november 2026
BTW aftrekbaar nee
Import auto ja

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Jouw vraag aan Suzuki Leiden By Bart

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Ruil je oude auto in

Je bod op Abarth 695 is geplaatst

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Doe een bod op Abarth 695

Omschrijving

Een Abarth is altijd iets speciaals. Dat staat vast. Maar ook binnen dit mooie merk zijn er nog gradaties van sportiviteit te bespeuren. Zo hebben wij voor u ingekocht: deze prachtige Abarth 695, het sportieve broertje van de al zeer vlotte Abarth 595. Een echt gumkanon, die dankzij zijn grote grijze velgen en matblauwe metallic lak een zeer gave uitstraling heeft. Dat komt ook mede door de flinke spoiler, de Monza uitlaat met 4 uitgangen en de comfortabele doch sportieve Sabelt kuipstoelen in de cockpit. Wij leveren deze stoere Abarth aan u af inclusief beurt, nieuwe APK, volle tank, en 1 jaar BOVAG garantie.

LET OP! Deze auto is nog niet aanwezig. Wij verwachten dit voertuig BEGIN NOVEMBER binnen te krijgen. Wilt u als eerste naast de auto staan en nu alvast een afspraak maken voor een proefrit? Neem dan contact met ons op.

Aanvullende opties en accessoires

Infotainment

  • Navigatiesysteem full map
  • USB-aansluiting

Interieur

  • Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
  • Stuur verstelbaar
  • Rokersvrije auto

Veiligheid

  • Elektronisch Stabiliteits Programma

Overige

  • Bluetooth
  • Extra getint glas achter
  • kleur mat
  • Pack City
  • schakelpaddles

Meer informatie

Modelreeks: jul. 2021 - 2025
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Wielbasis: 230 cm
Interieurkleur: Zwart
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Geen extra kosten! Geen afleverpakketten!: Wij leveren elke auto inclusief beurt, nieuwe APK, volle tank, garantie & mobiliteitsservice.
Fabrikant: Suzuki Leiden by Bart Hoge Rijndijk 328 2314AN LEIDEN, NL 0715899636 http://www.suzukileiden.nl j.vdvlugt@suzukileiden.nl

Bedrijfsinformatie

SNEL CONTACT MET ONS? Stuur ons dan direct een whatsapp.

Jelle: 06-42065879
Kevin: 06-45359621

Wij reageren zo spoedig mogelijk op uw bericht. Wij zijn ook gewoon bereikbaar buiten openingstijden.

Elke auto bij Suzuki Leiden wordt geleverd zonder extra aanvullende kosten. Wij hebben dus geen 'afleverpakketten' of andere verrassingen. Elke auto wordt bij ons rijklaar geleverd, inclusief een onderhoudsbeurt, een lange APK (minimaal 1 jaar geldig), een complete technische controle, een volle tank, Europese mobiliteitsgarantie en garantie (tenzij anders aangegeven). Dat betekent dat u bij ons altijd zorgeloos kunt wegrijden.

Wij zijn al sinds 1998 officieel Suzuki-dealer voor de regio Leiden. Naast ons Suzuki-dealerschap, zijn wij universeel garage en importeren wij wekelijks gebruikte voertuigen uit o.a. België, Denemarken, Zweden en Luxemburg. Elke auto die wij importeren, wordt handmatig uitgekozen en persoonlijk geïnspecteerd. Wij kunnen daarom op al onze auto's de kilometerhistorie en ongeval-vrijheid garanderen. Een auto uit het buitenland moet wat ons betreft kloppen qua historie. Doet hij dat niet, dan halen we hem niet naar ons toe.

Heeft u een leuke auto gezien, maar mist u opties? Wij kunnen u helpen met het toevoegen van allerlei accessoires. Vraag onze collega's naar de kosten. Wij kunnen o.a. de volgende zaken voor u regelen:
- Inbouw van een navigatiescherm
- Het toevoegen van Android Auto/Apple Carplay
- Inbouw van parkeersensoren voor of achter
- Inbouw van Cruise Control
- Montage van een trekhaak of een armsteun

Wilt u proefrijden in één van onze wagens? Een proefrit is altijd vrijblijvend, u bent van harte welkom. Het liefst spreken wij hiervoor wel een datum en tijdstip met u af. Woont u ver weg? U hoeft maar één keer heen- en weer. Wij kunnen namelijk na het rijklaar maken de auto voor u op locatie afleveren tegen scherpe tarieven. Zien wij u snel in onze showroom? Wij kijken ernaar uit!

Een vriendelijke groet van het team van Suzuki Leiden!

Bart van der Ham (Directie)
Jelle van der Vlugt (Occasions)
Kevin Schuurhuis (Nieuwe auto's)
Eelco Kooper (After Sales)
Rob de Rooij (After Sales)

Specificaties

BrandstofBenzine
TransmissieAutomatisch
CarrosserieHatchback (3 deuren)
KleurBlauw
Aantal zitplaatsen4
Aandrijving Voorwiel
Transmissie 5 versnellingen, Automatisch
Aantal cilinders 4
Cilinderinhoud 1.368 cc
Max. vermogen 132 kW (180 pk)
Max. koppel 250 Nm
Massa 1.050 kg
Inhoud brandstoftank 35 l
Topsnelheid 225 km/h
Acceleratie 0-100 km/h 6,9 s
Actieradius 500 km
Brandstofverbruik gecombineerd 7,0 l/100km (1 op 14,3)
EnergielabelG

Opties

Suzuki Leiden By Bart

Hoge Rijndijk 328
2314 AN Leiden
  • Bovag

Wat kost de autoverzekering?

Kenteken
Independer

Je proefrit is aangevraagd!

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met u op.

Vraag een proefrit aan!

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!
Er is iets mis gegaan

Jouw vraag aan Suzuki Leiden By Bart

Je wordt teruggebeld

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

Bel mij terug...

Je bod op Abarth 695 is geplaatst

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

Doe een bod op Abarth 695