
Abarth 500
1.4-16V Abarth | 170PK | Sabelt | Brembo | Squadra | 200Cell | Shortshift | 2e Eig! Uniek!

Lederen bekleding
Zitten als een vorst
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 29 oktober 2010 |
| APK | 14 juli 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 24.915 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 114 - € 125 |
Omschrijving
Wij hebben de tekst deze keer door niemand anders dan de laatste eigenaar laten schrijven. Wie kan er namelijk meer weten en er beter over schrijven dan degene die de auto het beste kent, precies, dat dachten wij ook. Je zult merken dat het er 1 is die door en door UNIEK te noemen is:
"De Abarth is in oktober 2013 gekocht met iets minder dan 35.000 km op de teller.
Van een ‘normale’ is de auto langzaam veranderd naar een esseesse uitvoering met originele producten (opties) ontwikkeld voor de Abarth:
• motortune door squadra tuning (165pk) Dit geeft de abarth net dat extra beetje speciaal gevoel.
• Verlaagd met Koni FSD schokbrekers (optioneel afabriek te bestellen) een wereld van verschil. De auto kijkt hierdoor niet alleen sportiever, de rijeigenschappen veranderen onherkenbaar. De auto ligt heerlijk strak en zelfverzekerd op de weg
• Brembo big brake Kit. Meer remkracht en vertrouwen passend bij het hogere vermogen en de sportieve rijgedrag. Besteld en gemonteerd door Prins in Nunspeet
• Sabelt kuipstoelen nieuw gekocht
• Vloermatten
• Logo
• Carbon instaplijsten.
Overige ‘modificaties’ gedaan aan de abarth zijn:
• 200 cell sport catalysator. Minder tegendruk, meer respons op het gaspedaal en een net wat voller geluid
• Getinte ramen voor, om het verschil met de achterste ramen te verkleinen (privacy glas optie)
• Short shift adapter
• Carbon sierdelen op het stuur en Dashboard
Aanvullend op de tekst van de klant kunnen we nog de volgende dingen vermelden:
- Volledig gedocumenteerd en alle stempels aanwezig
- Originele voorstoelen die er in zaten zitten er nog bij!
- 2 sleutels
- Distributieriem en waterpomp in 2023 vervangen bij 125691 door Prins in Nunspeet, deze komt pas weer in 2028
- voorzien van nieuwe olie en staat goed op de banden rondom
- vanaf foto 54 is de volledige documentatie op de foto gezet met ook de documentatie van een aantal van de extra accessoires
Auto wordt geleverd met:
Klompcare 1:
- vloeistoffencheck
- 3 maanden garantie
Aanvullende opties en accessoires
- Bluetooth
- Extra getint glas achter
Meer informatie
Modelreeks: jul. 2008 - jul. 2012
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 415 kg
Wielbasis: 230 cm
Emissieklasse: Euro 5
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 6
Aantal sleutels: 2
Fabrikant: Klomp Cars Hullerweg 107 8071RN NUNSPEET, NL 0341759350 http://www.klompcars.nl info@klompcars.nl
Bedrijfsinformatie
Uw online zoektocht online nog verder uitbreiden, dan is onze voorraad voor u zeker interessant! Maak een shortlist van uw favoriete Alfa Romeo en neem contact met ons op! Wij zijn op telefonisch bereikbaar van 9.00 tot 17.00 van maandag t/m zaterdag op 0341-759350 of rechtstreeks met de verkoop op 06-86804124 (ook via whatsapp), Wilt u graag nóg meer zien van deze auto? Ga dan naar klompcars.nl voor de complete fotoserie. Lees ook de reviews op Google en Opiness van de kopers die u voorgingen. Op onze eigen website vind u nog meer informatie en foto's van deze auto, ga naar www.klompcars.nl en laat u overtuigen. U kunt online een offerte aanvragen en de foto's van uw inruilauto uploaden. Dit mag ook per Whatsapp: druk dan op de button bij de advertentie en stel uw vraag of stuur uw inruilvoertuig. U kunt de auto uitgebreid komen bekijken en proefrijden in Nunspeet, we maken dan ook gelijk een goed passende prijs voor uw inruilauto. De openingstijden zijn maandag t/m zaterdag van 9.00 tot 17.00. Door onze snel wisselende voorraad reserveren wij geen auto's. Om te voorkomen dat u voor niets aanrijdt, is het verstandig om voor vertrek even te bellen voor de beschikbaarheid van de auto waarin u bent geïnteresseerd. Wij staan garant voor een prachtig aanbod met eerlijke en smaakvolle auto's voorzien van een sluitende historie en een sublieme staat. Welkom bij Klompcars! 'Smaakmakers op de Veluwe'.


Rij-impressie - Abarth 695 Edizione Maserati
- Eerste rijtest
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.368 cc |
| Max. vermogen | 99 kW (135 pk) |
| Max. koppel | 206 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.660 x 1.630 x 1.490 mm |
| Draaicirkel | 10,6 m |
| Massa | 1.010 kg |
| Max. toelaatbare massa | 1.425 kg |
| Aanhangermassa geremd | 800 kg |
| Aanhangermassa ongeremd | 400 kg |
| Inhoud bagageruimte | 185 - 550 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 205 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,9 s |
| Actieradius | 538 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,5 l/100km (1 op 11,8) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,4 l/100km (1 op 18,5) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,5 l/100km (1 op 15,4) |
| CO2-uitstoot | 155 g/km |
| Energielabel | E |
Opties
Klomp Cars
Hullerweg 1078071 RN Nunspeet
































































