Ford Edge als Vignale in Genève
Cross-over met luxueuze aankleding
Vorige week kondigde Ford niet alleen aan een nieuwe Performance-auto mee te brengen - waarschijnlijk de reeds gepresenteerde Fiesta ST200 - naar de beursvloer van Genève, ook zou de Vignale-lijn er uitgebreid worden. Tot op heden is alleen de Mondeo in een driedelig kostuum te krijgen, maar daar komt verandering in.
Ford sprak over nieuwe Vignale-modellen. Welke dat zijn, is nog niet geheel duidelijk. Wel kunnen we er dankzij Chinese media alvast één bevestigen: de Edge. We zien een Edge in Genève staan met de kenmerkende verchroomde 'Vignale-wielen'. Een mogelijke andere Vignale-kandidaat is de S-Max.
Net als de Mondeo zal ook de Edge Vignale over verchroomde handgrepen en spiegelkappen beschikken. Ook de grille en de omlijstingen van de mistlampen glimmen je tegemoet. Vanbinnen ongetwijfeld hele stapels fraai leer, Alcantara en andere zaken die 'premium-sfeer' uit moeten ademen. In Genève kunnen we de glimmers van dichtbij bekijken.
Had je deze auto's al gezien?

Ford Edge 2.0 ECOBOOST 250 PK AUT. + STOELVERW. | CAMERA | TREKHAAK | NAVIGATIE
- 2016
- 206.460 km

Ford Edge 2.0 TDCI SPORT | 1E EIGENAAR! | UNIEKE KM-STAND! | DEALER OH! | PANODAK | LEDER/ALCANTARA | ELEKT. STOELEN + MEMORY | NAVI | CAMERA | CLIMA | WINTERPACK | ADAPT. CRUISE | ELEKT. ACHTERKLEP | PARK SENS V+A
- 2016
- 39.640 km

Ford Edge 3.5 V6 - 4WD - 294 PK - Leder - Keyeless - Camera
- 2012
- 169.405 km