Alleen voor China: Volkswagen Phideon

Nieuw topmodel vooralsnog niet naar Europa

Volkswagen Phideon
Volkswagen PhideonVolkswagen PhideonVolkswagen PhideonVolkswagen PhideonVolkswagen PHIDEONVolkswagen PHIDEONVolkswagen PHIDEONVolkswagen PhideonVolkswagen Phideon

In Europa is de vraag naar de enorme Volkswagen Phaeton al jaren nihil, maar in China zijn ze dol op de toplimousine uit Wolfsburg. Daarom krijgen alleen de Chinezen een auto voorgeschoteld die je met een beetje goede wil als opvolger kunt zien: deze Phideon.

Onze excuses voor de soms wat schimmige beelden, maar Volkswagen heeft ervoor gekozen de Phideon op dit moment alleen nog maar in een video te laten zien. Daarin zien we alleen de buitenkant, en die is zoals we van Volkswagen gewend zijn vrij behoudend vormgegeven. De hoge schouderlijn en lage raampartij zorgen voor een onverzettelijke uitstraling die past bij een auto in dit segment.

In het vrij beknopte persbericht geeft Volkswagen te kennen dat de Phideon sportieve rij-eigenschappen combineert met veel comfort op de achterbank, wat de vele Chinezen met een chauffeur ongetwijfeld kunnen waarderen. De Phideon beschikt zelfs over een heuse 'Chauffeur-mode', die de passagiers de mogelijkheid geeft informatie naar het infotainmentsysteem te sturen.

De Phideon moet nog dit jaar in de Chinese showrooms staan. Volkswagen rept met geen woord over een Europese introductie.

PRIVATE LEASE Volkswagen

Lezersreacties (50)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.