Jeep Cherokee laat zich vanuit alle hoeken zien

Jeep Cherokee
Jeep CherokeeJeep CherokeeJeep CherokeeJeep CherokeeJeep CherokeeJeep CherokeeJeep CherokeeJeep CherokeeJeep CherokeeJeep CherokeeJeep CherokeeJeep CherokeeJeep CherokeeJeep Cherokee
De wereld heeft inmiddels kunnen wennen aan het opvallende front van de Jeep Cherokee en aan het begin van de New York International Auto Show is het tijd voor de achterkant en het interieur. Jeep blijkt daar beduidend behoudender te hebben gehandeld.

Tegelijkertijd met alle afbeeldingen heeft Jeep ook specificaties van z'n nieuwe SUV vrijgegeven. In de Verenigde Staten is er keuze uit een 2,4-liter viercilinder (184 pk) en een nieuwe 3,2-liter Pentastar V6 (291 pk). Een negentrapsautomaat(!) is standaard op alle versies.

Er komen vier versies: de Sport, de Latitude, de Limited en de blitse Trailhawk. De Cherokee staat op het modulaire platform van de Dodge Dart, dat in de verte verwantschap vertoont met dat van de Alfa Romeo Giulietta.

Vandaag pronkt de nieuwe Cherokee op de Jeep-stand in New York. De productie vindt plaats in Ohio en de auto komt later dit jaar op de markt in de Verenigde Staten. In Nederland verwacht de importeur de Cherokee begin 2014 bij de dealers.

Lezersreacties (34)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.