AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check ZH-43-54
HARLEY DAVIDSON SX-175 | 1978
Deze HARLEY DAVIDSON SX-175 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1978 en is nu 48 jaar oud. De wielen worden aangedreven door een 18 pk benzinemotor. De SX-175 is 13.202 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
Bouwjaar1978
Brandstofbenzine
Kleurniet van toepassing
Cilinderinhoud174 cc
Gewicht103 kg
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Motorfiets |
| Merk | HARLEY DAVIDSON |
| Model | SX-175 |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | benzine |
| Aantal wielen | 2 |
| BPM | € 0 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 5 mei 1978 |
| Datum eerste registratie Nederland | 5 mei 1978 |
| Datum laatste tenaamstelling | 7 april 1990 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| Plaats chassisnummer | r. tegen balhoofd |
| Aantal eigenaren | 1 |
MOTOR
| Motorcode | - |
| Aantal cilinders | 1 |
| Cilinderinhoud | 174 cc |
| Max. vermogen | 13 kW / 18 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 103 kg |
| Wielbasis | 1.380 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...