AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check ZE-71-81
TRIUMPH BONNEVILLE 750 | 1978
Deze TRIUMPH BONNEVILLE 750 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1978 en is nu 47 jaar en 10 maanden oud. De wielen worden aangedreven door een 56 pk benzinemotor. De BONNEVILLE 750 is 10.017 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
Bouwjaar1978
Brandstofbenzine
Kleurniet van toepassing
Cilinderinhoud744 cc
Gewicht187 kg
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Motorfiets |
| Merk | TRIUMPH |
| Model | BONNEVILLE 750 |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | benzine |
| Aantal wielen | 2 |
| BPM | € 0 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 28 juni 1978 |
| Datum eerste registratie Nederland | 28 juni 1978 |
| Datum laatste tenaamstelling | 22 december 1998 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 1 |
MOTOR
| Motorcode | 750 TWIN |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinderinhoud | 744 cc |
| Max. vermogen | 41 kW / 56 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 187 kg |
| Wielbasis | 1.460 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...