AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check Z-766-HL
DETHLEFFS JUST GO T6905 | 2024
Deze DETHLEFFS JUST GO T6905 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2024 en is nu 2 jaar en 1 maanden oud. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 97.285 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 131 pk dieselmotor. Het schakelen gaat automatisch. De JUST GO T6905 is 255 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 317 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
Bouwjaar2024
Brandstofdiesel
Kleurwit
Cilinderinhoud1995 cc
Gewicht2780 kg
APK9 april 2027
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | DETHLEFFS |
| Model | JUST GO T6905 |
| Kleur | wit |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Kampeerwagen |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | automatisch |
| BPM | € 14.994 |
| Nieuwprijs | € 97.285 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 9 april 2024 |
| Datum eerste registratie Nederland | 9 april 2024 |
| Datum laatste tenaamstelling | 13 september 2025 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 9 april 2027 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 2 |
MOTOR
| Motorcode | BHKA |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1995 cc |
| Max. vermogen | 96 kW / 131 pk |
| Geluidsniveau stationair | 81 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 68 dB |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Roetfilter | affabriek |
| Emissiecode | Euro 6 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 2.780 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 3.500 kg |
| Voorasdruk | 1.850 kg |
| Achterasdruk | 2.250 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Lengte | 7.779 mm |
| Breedte | 2.435 mm |
| Hoogte | 3.165 mm |
| Wielbasis | 3.750 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...