AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check Z-757-RS
MERCEDES-BENZ 315CDI 4X4 | 2008
Deze MERCEDES-BENZ 315CDI 4X4 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2008 en is nu 17 jaar en 5 maanden oud. In december 2008 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De MERCEDES-BENZ 315CDI 4X4 heeft momenteel een vervangend kenteken. De wielen worden aangedreven door een 150 pk dieselmotor.
Bouwjaar2008
Brandstofdiesel
Kleurwit
Cilinderinhoud2148 cc
Gewicht2885 kg
APK5 augustus 2026
BASISKENMERKEN
| Status | vervangend kenteken |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | 315CDI 4X4 |
| Kleur | wit |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Kampeerwagen |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 23.340 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 4 december 2008 |
| Datum eerste registratie Nederland | 4 december 2008 |
| Datum laatste tenaamstelling | 9 oktober 2024 |
| APK melddatum | 5 augustus 2025 |
| APK vervaldatum | 5 augustus 2026 |
| Parallel import | ja |
| Plaats chassisnummer | by schutbord |
| Aantal eigenaren | 2 |
MOTOR
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2148 cc |
| Max. vermogen | 110 kW / 150 pk |
MILIEU
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 12,8 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 340 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 4 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 2.885 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 3.500 kg |
| Voorasdruk | 1.800 kg |
| Achterasdruk | 2.250 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 3.660 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...