AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check XL-845-X
CRISTALL CHAMP H630 | 2005
Deze CRISTALL CHAMP H630 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2005 en is nu 20 jaar en 5 maanden oud. In februari 2019 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een 128 pk dieselmotor. De CHAMP H630 is 2.654 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
Bouwjaar2005
Brandstofdiesel
Kleurwit
Cilinderinhoud2800 cc
Gewicht2969 kg
APK14 april 2026
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | CRISTALL |
| Model | CHAMP H630 |
| Kleur | wit |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Kampeerwagen |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 9.062 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 14 december 2005 |
| Datum eerste registratie Nederland | 20 februari 2019 |
| Datum laatste tenaamstelling | 20 februari 2019 |
| APK melddatum | 14 april 2025 |
| APK vervaldatum | 14 april 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. op bodemplaat t.p.v. deurdorpel |
| Aantal eigenaren | 1 |
MOTOR
| Motorcode | 8140.43S |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2800 cc |
| Max. vermogen | 94 kW / 128 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 4 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 2.969 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 3.500 kg |
| Voorasdruk | 1.750 kg |
| Achterasdruk | 2.000 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.700 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 4.020 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...