AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check XL-710-K
DODGE CHALLENGER SRT HELLCAT | 2015
Deze DODGE CHALLENGER SRT HELLCAT is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2015 en is nu 10 jaar en 5 maanden oud. In januari 2019 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 158.189 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 717 pk benzinemotor. De CHALLENGER SRT HELLCAT is 1.891 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
Bouwjaar2015
Brandstofbenzine
Kleurgrijs
Cilinderinhoud6166 cc
Gewicht1920 kg
APK6 augustus 2025
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | DODGE |
| Model | CHALLENGER SRT HELLCAT |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Sedan |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 63.001 |
| Nieuwprijs | € 158.189 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 11 december 2015 |
| Datum eerste registratie Nederland | 28 januari 2019 |
| Datum laatste tenaamstelling | 25 maart 2021 |
| APK melddatum | 6 augustus 2024 |
| APK vervaldatum | 6 augustus 2025 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. schroefveerkoker by motorruimte |
| Aantal eigenaren | 2 |
MOTOR
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 6166 cc |
| Max. vermogen | 527 kW / 717 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | 341 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 6 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 1.920 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.473 kg |
| Voorasdruk | 1.275 kg |
| Achterasdruk | 1.275 kg |
| Wielbasis | 3.020 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...