AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check X-767-HT
VOLKSWAGEN GOLF | 2018
Deze VOLKSWAGEN GOLF is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2018 en is nu 8 jaar en 3 maanden oud. In november 2023 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 31.777 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 150 pk benzinemotor. Het schakelen gaat automatisch. De GOLF is 606 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
Bouwjaar2018
Brandstofbenzine
Kleurwit
Cilinderinhoud1395 cc
Gewicht1202 kg
APK20 november 2025
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | GOLF |
| Kleur | wit |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | automatisch |
| BPM | € 665 |
| Nieuwprijs | € 31.777 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 8 februari 2018 |
| Datum eerste registratie Nederland | 25 november 2023 |
| Datum laatste tenaamstelling | 27 september 2024 |
| APK melddatum | 20 november 2023 |
| APK vervaldatum | 20 november 2025 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 3 |
MOTOR
| Motorcode | CZD |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1395 cc |
| Max. vermogen | 110 kW / 150 pk |
| Geluidsniveau stationair | 75 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 70 dB |
MILIEU
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 5,2 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 121 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Bijtelling | 22% |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 1.202 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.810 kg |
| Voorasdruk | 960 kg |
| Achterasdruk | 900 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 650 kg |
| Lengte | 4.356 mm |
| Breedte | 1.799 mm |
| Hoogte | 1.492 mm |
| Wielbasis | 2.620 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...