AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check WV-JZ-17
AVENTO 395 | 2006
Deze AVENTO 395 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2006 en is nu 19 jaar en 5 maanden oud. De wielen worden aangedreven door een -motor. De 395 is 252 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
Bouwjaar2006
Brandstof-
Kleurniet van toepassing
Gewicht975 kg
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Aanhangwagen |
| Merk | AVENTO |
| Model | 395 |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | - |
| Carrosserie | Caravan |
| BPM | € 0 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 8 december 2006 |
| Datum eerste registratie Nederland | 8 december 2006 |
| Datum laatste tenaamstelling | 18 september 2025 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| Plaats chassisnummer | r. onderop trekdriehoek 130 cm a. hart koppeling |
| Aantal eigenaren | 2 |
MOTOR
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 975 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.300 kg |
| Achterasdruk | 1.300 kg |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...