AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check WL-FH-36
KIP KS41 | 2003
Deze KIP KS41 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2003 en is nu 22 jaar en 6 maanden oud. De wielen worden aangedreven door een -motor. De KS41 is 644 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
Bouwjaar2003
Brandstof-
Kleurniet van toepassing
Gewicht973 kg
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Aanhangwagen |
| Merk | KIP |
| Model | KS41 |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | - |
| Carrosserie | Caravan |
| BPM | € 0 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 28 november 2003 |
| Datum eerste registratie Nederland | 28 november 2003 |
| Datum laatste tenaamstelling | 25 augustus 2024 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| Plaats chassisnummer | r. onderop trekdriehoek 130 cm a. hart koppeling |
| Aantal eigenaren | 3 |
MOTOR
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 973 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.300 kg |
| Achterasdruk | 1.300 kg |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...