AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check WB-RP-83
KROEZE TRAILERS 3500 | 2000
Deze KROEZE TRAILERS 3500 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2000 en is nu 25 jaar en 8 maanden oud. In november 2021 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een -motor. De 3500 is 433 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
Bouwjaar2000
Brandstof-
Kleurniet van toepassing
Gewicht1090 kg
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Middenasaanhangwagen |
| Merk | KROEZE TRAILERS |
| Model | 3500 |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | - |
| Carrosserie | Neerklapbare zijschotten |
| Aantal wielen | 6 |
| BPM | € 0 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 10 september 2000 |
| Datum eerste registratie Nederland | 12 november 2021 |
| Datum laatste tenaamstelling | 22 maart 2025 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| Parallel import | ja |
| Aantal eigenaren | 4 |
MOTOR
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 1.090 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 3.500 kg |
| Achterasdruk | 1.300 kg |
| Wielbasis | 4.930 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...