AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check WB-32-SK
CHATEAU 460 | 1989
Deze CHATEAU 460 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1989 en is nu 37 jaar oud. De wielen worden aangedreven door een -motor. De 460 is 4.466 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
Bouwjaar1989
Brandstof-
Kleurniet van toepassing
Gewicht752 kg
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Aanhangwagen |
| Merk | CHATEAU |
| Model | 460 |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | - |
| Carrosserie | Caravan |
| Aantal wielen | 2 |
| BPM | € 0 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 3 mei 1989 |
| Datum eerste registratie Nederland | 3 mei 1989 |
| Datum laatste tenaamstelling | 8 maart 2014 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| Plaats chassisnummer | r. op trekdriehoek 60 cm a. hart koppeling |
| Aantal eigenaren | 1 |
MOTOR
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 752 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.200 kg |
| Achterasdruk | 1.165 kg |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...