AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check VDJ-62-S
RAM 1500 LARAMIE | 2019
Deze RAM 1500 LAIE is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2019 en is nu 6 jaar en 6 maanden oud. In november 2019 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 101.512 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 401 pk lpgmotor. De 1500 LAIE is 260 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 272 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Doetinchem met een kilometerstand van 266.069 km.
Bouwjaar2019
Brandstoflpg
Kleurzwart
Cilinderinhoud5654 cc
Gewicht2709 kg
APK27 februari 2027
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | RAM |
| Model | 1500 LARAMIE |
| Kleur | zwart |
| Brandstof | lpg |
| Carrosserie | Opleggertrekker |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 23.136 |
| Nieuwprijs | € 101.512 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 27 november 2019 |
| Datum eerste registratie Nederland | 27 november 2019 |
| Datum laatste tenaamstelling | 12 september 2025 |
| APK melddatum | 27 februari 2026 |
| APK vervaldatum | 27 februari 2027 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 2 |
MOTOR
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 5654 cc |
| Max. vermogen | 295 kW / 401 pk |
MILIEU
| Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 16.5 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 320 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | 393 g/km |
| Emissiecode | Euro 6 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 2.709 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 3.500 kg |
| Voorasdruk | 1.770 kg |
| Achterasdruk | 1.860 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 3.690 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...