AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check V-98-GGV
LAND ROVER RANGE ROVER | 2007
Deze LAND ROVER RANGE ROVER is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2007 en is nu 18 jaar en 11 maanden oud. In juni 2007 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De LAND ROVER RANGE ROVER heeft momenteel een vervangend kenteken. De wielen worden aangedreven door een 272 pk dieselmotor.
Bouwjaar2007
Brandstofdiesel
Kleurblauw
Cilinderinhoud3628 cc
Gewicht2607 kg
APK4 augustus 2026
BASISKENMERKEN
| Status | vervangend kenteken |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | LAND ROVER |
| Model | RANGE ROVER |
| Kleur | blauw |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Gesloten opbouw |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 29.514 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 15 juni 2007 |
| Datum eerste registratie Nederland | 15 juni 2007 |
| Datum laatste tenaamstelling | 5 juni 2025 |
| APK melddatum | 4 augustus 2025 |
| APK vervaldatum | 4 augustus 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. op schroefveerkoker onder motorkap |
| Aantal eigenaren | 2 |
MOTOR
| Motorcode | 368DT |
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 3628 cc |
| Max. vermogen | 200 kW / 272 pk |
MILIEU
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 14,4 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 9,2 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 11,3 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 299 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Roetuitstoot | 1.32 mg/km |
| Emissiecode | Euro 3 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 2.607 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 3.200 kg |
| Voorasdruk | 1.530 kg |
| Achterasdruk | 1.850 kg |
| Trekgewicht geremd | 3.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.880 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...