AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check V-94-PHH
EDWARD DAVIES COMMERCIALS TRANSIT CUSTOM | 2024
Deze EDWARD DAVIES COMMERCIALS TRANSIT CUSTOM uit 2024 wacht nog op een eerste eigenaar. In april 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 63.633 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 170 pk dieselmotor. De TRANSIT CUSTOM staat nu 52 dagen in het aanbod van een autobedrijf. Het duurt nog 223 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
Bouwjaar2024
Brandstofdiesel
Kleurniet van toepassing
Cilinderinhoud1995 cc
Gewicht2197 kg
APK8 januari 2027
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | EDWARD DAVIES COMMERCIALS |
| Model | TRANSIT CUSTOM |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Gesloten opbouw |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 15.324 |
| Nieuwprijs | € 63.633 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 4 januari 2024 |
| Datum eerste registratie Nederland | 7 april 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 7 april 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 8 januari 2027 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
MOTOR
| Motorcode | BLFB |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1995 cc |
| Max. vermogen | 125 kW / 170 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Roetfilter | affabriek |
| Emissiecode | Euro 6 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 2.197 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 3.200 kg |
| Voorasdruk | 1.725 kg |
| Achterasdruk | 1.725 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.470 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 3.300 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...