AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check V-86-PNV
JUNGE FAHRZEUGBAU GMBH 35S16 | 2023
Deze JUNGE FAHRZEUGBAU GMBH 35S16 uit 2023 wacht nog op een eerste eigenaar. In mei 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 83.700 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 156 pk dieselmotor. De 35S16 staat nu 3 dagen in het aanbod van een autobedrijf. Het duurt nog 138 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Almkerk met een kilometerstand van 78.625 km.
Bouwjaar2023
Brandstofdiesel
Kleurniet van toepassing
Cilinderinhoud2287 cc
Gewicht2555 kg
APK16 oktober 2026
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | JUNGE FAHRZEUGBAU GMBH |
| Model | 35S16 |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Gesloten opbouw |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 19.941 |
| Nieuwprijs | € 83.700 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 16 oktober 2023 |
| Datum eerste registratie Nederland | 27 mei 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 27 mei 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 16 oktober 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
MOTOR
| Motorcode | F1AGL411A*L |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2287 cc |
| Max. vermogen | 115 kW / 156 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | 268 g/km |
| Roetfilter | affabriek |
| Emissiecode | Euro 6 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 2.555 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 3.500 kg |
| Voorasdruk | 1.900 kg |
| Achterasdruk | 2.240 kg |
| Trekgewicht geremd | 3.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 4.100 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...