AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check V-86-KTN
OPEL COMBO | 2009
Deze OPEL COMBO is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2009 en is nu 16 jaar en 8 maanden oud. In december 2024 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een 90 pk benzinemotor. De COMBO is 13 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 211 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Someren met een kilometerstand van 147.983 km.
Bouwjaar2009
Brandstofbenzine
Kleurwit
Cilinderinhoud1364 cc
Gewicht1090 kg
APK29 december 2026
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | OPEL |
| Model | COMBO |
| Kleur | wit |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Gesloten opbouw |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 3.486 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 17 september 2009 |
| Datum eerste registratie Nederland | 19 december 2024 |
| Datum laatste tenaamstelling | 18 mei 2026 |
| APK melddatum | 29 december 2025 |
| APK vervaldatum | 29 december 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 2 |
MOTOR
| Motorcode | Z14XEP |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1364 cc |
| Max. vermogen | 66 kW / 90 pk |
MILIEU
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 7,9 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 5,2 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 6,2 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 148 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 4 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 1.090 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.710 kg |
| Voorasdruk | 780 kg |
| Achterasdruk | 960 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 550 kg |
| Wielbasis | 2.720 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...