AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check V-856-KD
DODGE RAM 1500 | 2016
Deze DODGE RAM 1500 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2016 en is nu 10 jaar en 3 maanden oud. In februari 2018 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 38.182 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 401 pk lpgmotor. De RAM 1500 is 277 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 189 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
Bouwjaar2016
Brandstoflpg
Kleurniet van toepassing
Cilinderinhoud5654 cc
Gewicht2533 kg
APK2 december 2026
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | DODGE |
| Model | RAM 1500 |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | lpg |
| Carrosserie | Open laadvloer |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 8.092 |
| Nieuwprijs | € 38.182 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 24 februari 2016 |
| Datum eerste registratie Nederland | 6 februari 2018 |
| Datum laatste tenaamstelling | 22 augustus 2025 |
| APK melddatum | 2 december 2025 |
| APK vervaldatum | 2 december 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. onder balk |
| Aantal eigenaren | 2 |
MOTOR
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 5654 cc |
| Max. vermogen | 295 kW / 401 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | 353 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 5 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 2.533 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 3.085 kg |
| Voorasdruk | 1.770 kg |
| Achterasdruk | 1.770 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 3.570 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...