AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check V-84-KFV
LEXUS GX 550 | 2024
Deze LEXUS GX 550 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2024 en is nu 1 jaar en 11 maanden oud. In november 2024 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 161.384 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 354 pk benzinemotor. De GX 550 is 547 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 756 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
Bouwjaar2024
Brandstofbenzine
Kleurgrijs
Cilinderinhoud3445 cc
Gewicht2447 kg
APK24 juni 2028
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | LEXUS |
| Model | GX 550 |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Gesloten opbouw |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 37.359 |
| Nieuwprijs | € 161.384 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 24 juni 2024 |
| Datum eerste registratie Nederland | 28 november 2024 |
| Datum laatste tenaamstelling | 28 november 2024 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 24 juni 2028 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 1 |
MOTOR
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3445 cc |
| Max. vermogen | 260 kW / 354 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | 355 g/km |
| Emissiecode | Euro 6 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 2.447 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 3.190 kg |
| Voorasdruk | 1.605 kg |
| Achterasdruk | 1.860 kg |
| Trekgewicht geremd | 3.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.860 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...