AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check V-83-PGS
FORD F-150 LIGHTNING | 2023
Deze FORD F-150 LIGHTNING uit 2023 wacht nog op een eerste eigenaar. In maart 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 85.705 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een elektromotor. De F-150 LIGHTNING staat nu 61 dagen in het aanbod van een autobedrijf. Het duurt nog 309 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Hartwerd met een kilometerstand van 739 km.
Bouwjaar2023
Brandstofelektrisch
Kleurgrijs
Gewicht2800 kg
APK5 april 2027
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | FORD |
| Model | F-150 LIGHTNING |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | elektrisch |
| Carrosserie | Pick-up truck |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 0 |
| Nieuwprijs | € 85.705 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 5 april 2023 |
| Datum eerste registratie Nederland | 30 maart 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 30 maart 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 5 april 2027 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
MOTOR
| Netto max. vermogen (elektrisch) | 345 kW |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro Z |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 2.800 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 3.500 kg |
| Voorasdruk | 1.710 kg |
| Achterasdruk | 2.223 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 3.720 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...