Fiat Scudo 10 2.0 MultiJet KH1 SX 120PK trekhaak / airco / cruise control.
- 2010
- 178.552km
- Diesel
- 88kW (120pk)
- handgeschakeld
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze FIAT SCUDO uit 2024 wacht nog op een eerste eigenaar. In januari 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 45.185 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 120 pk dieselmotor. De SCUDO staat nu 112 dagen in het aanbod van een autobedrijf. Het duurt nog 381 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Deventer met een kilometerstand van 23.253 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | FIAT |
| Model | SCUDO |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Gesloten opbouw |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 10.386 |
| Nieuwprijs | € 45.185 |
| Datum eerste toelating | 13 juni 2024 |
| Datum eerste registratie Nederland | 28 januari 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 4 februari 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 13 juni 2027 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Motorcode | YH01 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1499 cc |
| Max. vermogen | 88 kW / 120 pk |
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | 180 g/km |
| Roetfilter | affabriek |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Gewicht leeg | 1.684 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.830 kg |
| Voorasdruk | 1.500 kg |
| Achterasdruk | 1.800 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 3.280 mm |
Loading...



