AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check V-805-SH
RENAULT TRAFFIC2,0 DCI 115 AUT | 2010
Deze RENAULT TRAFFIC2,0 DCI 115 AUT is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2010 en is nu 15 jaar en 10 maanden oud. In september 2018 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 31.305 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 114 pk dieselmotor. De TRAFFIC2,0 DCI 115 AUT is 36 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 98 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Andijk met een kilometerstand van 156.670 km.
Bouwjaar2010
Brandstofdiesel
Kleurniet van toepassing
Cilinderinhoud1995 cc
Gewicht2100 kg
APK5 september 2026
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | RENAULT |
| Model | TRAFFIC2,0 DCI 115 AUT |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Gesloten opbouw |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 7.511 |
| Nieuwprijs | € 31.305 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 1 juli 2010 |
| Datum eerste registratie Nederland | 26 september 2018 |
| Datum laatste tenaamstelling | 23 april 2026 |
| APK melddatum | 5 september 2025 |
| APK vervaldatum | 5 september 2026 |
| Parallel import | ja |
| Plaats chassisnummer | r. bodemplaat by voorzitting |
| Aantal eigenaren | 3 |
MOTOR
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1995 cc |
| Max. vermogen | 84 kW / 114 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 4 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 2.100 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.930 kg |
| Voorasdruk | 1.580 kg |
| Achterasdruk | 1.650 kg |
| Wielbasis | 3.100 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...