AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check V-80-LDG
VW TRANSPORTER | 2019
Deze VW TRANSPORTER is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2019 en is nu 6 jaar en 7 maanden oud. In februari 2025 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 50.699 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 150 pk dieselmotor. De TRANSPORTER is 125 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 267 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
Bouwjaar2019
Brandstofdiesel
Kleurwit
Cilinderinhoud1968 cc
Gewicht2043 kg
APK18 februari 2027
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | VW |
| Model | TRANSPORTER |
| Kleur | wit |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Gesloten opbouw |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 12.252 |
| Nieuwprijs | € 50.699 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 21 oktober 2019 |
| Datum eerste registratie Nederland | 14 februari 2025 |
| Datum laatste tenaamstelling | 21 januari 2026 |
| APK melddatum | 18 februari 2026 |
| APK vervaldatum | 18 februari 2027 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 1 |
MOTOR
| Motorcode | CXH |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1968 cc |
| Max. vermogen | 110 kW / 150 pk |
MILIEU
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 7,3 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 8 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 191 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | 211 g/km |
| Roetfilter | affabriek |
| Emissiecode | Euro 6 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 2.043 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 3.000 kg |
| Voorasdruk | 1.680 kg |
| Achterasdruk | 1.625 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 3.400 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...