AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check V-78-LNP
RENAULT TRAFIC E-TECH | 2026
Deze RENAULT TRAFIC E-TECH is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2026. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 51.479 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een elektromotor. De TRAFIC E-TECH is 17 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 1.443 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Breda met een kilometerstand van 10 km.
Bouwjaar2026
Brandstofelektrisch
Kleurgrijs
Actieradius240 km
Gewicht1858 kg
APK11 mei 2030
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | RENAULT |
| Model | TRAFIC E-TECH |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | elektrisch |
| Carrosserie | Gesloten opbouw |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 0 |
| Nieuwprijs | € 51.479 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 11 mei 2026 |
| Datum eerste registratie Nederland | 11 mei 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 11 mei 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 11 mei 2030 |
| Aantal eigenaren | 1 |
MOTOR
| Motorcode | 5AQ |
| Continue vermogen | 51 kW |
| Netto max. vermogen (elektrisch) | 90 kW |
| Actieradius elektrisch gemiddeld | 240 km |
| Actieradius elektrisch stad | 318 km |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro Z |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 1.858 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 3.070 kg |
| Voorasdruk | 1.625 kg |
| Achterasdruk | 1.650 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 700 kg |
| Wielbasis | 3.500 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...