Citroën Jumper 2.2 BlueHDi 140 L2H3 3.5t | NIEUW BPM VRIJ | Achteruitrijcamera | Airco (automatisch) | Bestuurdersstoel verwarmd
- 2024
- 15km
- Diesel
- 103kW (140pk)
- handgeschakeld
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze CITROEN JUMPER is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2017 en is nu 8 jaar en 11 maanden oud. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 53.596 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 163 pk dieselmotor. De JUMPER is 112 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 267 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | CITROEN |
| Model | JUMPER |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Voor vervoer voertuigen |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 12.940 |
| Nieuwprijs | € 53.596 |
| Datum eerste toelating | 16 juni 2017 |
| Datum eerste registratie Nederland | 16 juni 2017 |
| Datum laatste tenaamstelling | 5 februari 2026 |
| APK melddatum | 20 februari 2026 |
| APK vervaldatum | 20 februari 2027 |
| Plaats chassisnummer | r. voorwielscherm by vooras |
| Aantal eigenaren | 5 |
| Motorcode | AH03 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1997 cc |
| Max. vermogen | 120 kW / 163 pk |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 6,7 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 6,2 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 6,4 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 169 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Roetuitstoot | 0.51 mg/km |
| Roetfilter | affabriek |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Gewicht leeg | 2.200 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 3.500 kg |
| Voorasdruk | 2.100 kg |
| Achterasdruk | 2.400 kg |
| Wielbasis | 4.040 mm |
Loading...



