AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check V-72-LTG
MAN TGE | 2023
Deze MAN TGE uit 2023 wacht nog op een eerste eigenaar. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 87.041 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 140 pk dieselmotor. De TGE staat nu 367 dagen in het aanbod van een autobedrijf. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
Bouwjaar2023
Brandstofdiesel
Kleurwit
Cilinderinhoud1968 cc
Gewicht2059 kg
APK20 februari 2026
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | MAN |
| Model | TGE |
| Kleur | wit |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Gesloten opbouw |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 18.081 |
| Nieuwprijs | € 87.041 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 20 februari 2023 |
| Datum eerste registratie Nederland | nog niet geregistreerd |
| Datum laatste tenaamstelling | 28 mei 2025 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 20 februari 2026 |
| Parallel import | ja |
MOTOR
| Motorcode | DNA |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1968 cc |
| Max. vermogen | 103 kW / 140 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | 243 g/km |
| Uitstoot deeltjes (licht) | 0,03 mg/km |
| Roetfilter | affabriek |
| Emissiecode | Euro 6 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 2.059 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 3.500 kg |
| Voorasdruk | 2.100 kg |
| Achterasdruk | 2.100 kg |
| Wielbasis | 3.640 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...