Citroën Jumper 2.2 BlueHDi 140 L2H3 3.5t | NIEUW BPM VRIJ | Achteruitrijcamera | Airco (automatisch) | Bestuurdersstoel verwarmd
- 2024
- 15km
- Diesel
- 103kW (140pk)
- handgeschakeld
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze CITROEN JUMPER is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2017 en is nu 9 jaar oud. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 46.486 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 163 pk dieselmotor. De JUMPER is 1.971 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist. De auto staat momenteel te koop in Poortvliet met een kilometerstand van 226.304 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | CITROEN |
| Model | JUMPER |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Gesloten opbouw |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 11.251 |
| Nieuwprijs | € 46.486 |
| Datum eerste toelating | 23 mei 2017 |
| Datum eerste registratie Nederland | 23 mei 2017 |
| Datum laatste tenaamstelling | 31 december 2020 |
| APK melddatum | 7 oktober 2022 |
| APK vervaldatum | 7 oktober 2023 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Motorcode | AH03 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1997 cc |
| Max. vermogen | 120 kW / 163 pk |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 7,1 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 6,3 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 6,6 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 173 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Roetuitstoot | 0.51 mg/km |
| Roetfilter | affabriek |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Gewicht leeg | 2.680 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 3.500 kg |
| Voorasdruk | 2.100 kg |
| Achterasdruk | 2.400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 3.800 mm |
Loading...



