AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check V-642-TK
DODGE RAM 1500 | 2018
Deze DODGE RAM 1500 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2018 en is nu 7 jaar en 6 maanden oud. In november 2018 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 97.137 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 401 pk lpgmotor. De RAM 1500 is 4 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 63 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Tilburg met een kilometerstand van 146.574 km.
Bouwjaar2018
Brandstoflpg
Kleurniet van toepassing
Cilinderinhoud5653 cc
Gewicht2714 kg
APK2 augustus 2026
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | DODGE |
| Model | RAM 1500 |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | lpg |
| Carrosserie | Pick-up truck |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 22.097 |
| Nieuwprijs | € 97.137 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 30 november 2018 |
| Datum eerste registratie Nederland | 30 november 2018 |
| Datum laatste tenaamstelling | 26 mei 2026 |
| APK melddatum | 2 juli 2025 |
| APK vervaldatum | 2 augustus 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. balk 130 cm a. vooras |
| Aantal eigenaren | 4 |
MOTOR
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 5653 cc |
| Max. vermogen | 295 kW / 401 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | 332 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 6 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 2.714 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 3.500 kg |
| Voorasdruk | 1.769 kg |
| Achterasdruk | 1.860 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 3.570 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...