AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check V-61-GKX
DODGE RAM 1500 TRX | 2022
Deze DODGE RAM 1500 TRX werd voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2022 en is nu 4 jaar en 2 maanden oud. In mei 2025 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 139.759 inclusief BTW en BPM. De DODGE RAM 1500 TRX is inmiddels geëxporteerd. De wielen worden aangedreven door een 711 pk benzinemotor.
Bouwjaar2022
Brandstofbenzine
Kleurzwart
Cilinderinhoud6162 cc
Gewicht2715 kg
APK9 maart 2026
BASISKENMERKEN
| Status | geëxporteerd |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | DODGE |
| Model | RAM 1500 TRX |
| Kleur | zwart |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Pick-up truck |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 32.222 |
| Nieuwprijs | € 139.759 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 9 maart 2022 |
| Datum eerste registratie Nederland | 14 mei 2025 |
| Datum laatste tenaamstelling | 8 oktober 2025 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 9 maart 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 1 |
MOTOR
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 6162 cc |
| Max. vermogen | 523 kW / 711 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | 422 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | 422 g/km |
| Emissiecode | Euro 6 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 2.715 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 3.500 kg |
| Voorasdruk | 1.951 kg |
| Achterasdruk | 1.906 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 3.690 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...