AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check V-58-PLG
NISSAN TOWNSTAR | 2024
Deze NISSAN TOWNSTAR uit 2024 wacht nog op een eerste eigenaar. In mei 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 31.717 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 131 pk benzinemotor. De TOWNSTAR staat nu 23 dagen in het aanbod van een autobedrijf. Het duurt nog 714 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Schaijk met een kilometerstand van 11.201 km.
Bouwjaar2024
Brandstofbenzine
Kleurniet van toepassing
Cilinderinhoud1332 cc
Gewicht1299 kg
APK14 mei 2028
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | NISSAN |
| Model | TOWNSTAR |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Gesloten opbouw |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 6.556 |
| Nieuwprijs | € 31.717 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 14 mei 2024 |
| Datum eerste registratie Nederland | 7 mei 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 7 mei 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 14 mei 2028 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
MOTOR
| Motorcode | H5H E4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1332 cc |
| Max. vermogen | 96 kW / 131 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 6 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 1.299 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.970 kg |
| Voorasdruk | 1.170 kg |
| Achterasdruk | 1.070 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 695 kg |
| Wielbasis | 2.720 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...