
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Nissan Townstar
Airco, Cruise Lm.Velgen, Cv. 11201KM
€ 19.032202411.201 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Benzine
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen ( deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 14 mei 2024 |
| APK | 14 mei 2028 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 31.717 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 121 - € 121 |
Omschrijving
Deze Nissan is als model gelijk aan de Mercedes Citan en een Renault Kangoo.
Deze keurige auto krijgt bij verkoop een onderhoudsbeurt en zo nodig een nieuwe apk-keuring, Garantie van 6 maanden is bij de prijs inbegrepen, voor garantie van 12 maanden is de meerprijs € 500,00.
Alle technologie in de Nissan TOWNSTAR is er op gericht om uw rit veilig en gemakkelijk te laten verlopen. De aandrijving van deze Nissan wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde versnellingsbak.
U bedient de cruise control eenvoudig zonder uw handen van het stuur te halen. Ja, ook airconditioning is in deze auto aanwezig.
Om deze auto echt te ervaren, moet u beslist een proefrit maken. Mail ons nu of bel ons, dan maken we snel een afspraak.
Aanvullende opties en accessoires
- Achterdeuren met ruiten
Meer informatie
Carrosserievorm: Bestelbus
Laadvermogen: 671 kg
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Inbegrepen afleverpakket (à € 99): Garantiepakket 6 Maanden: Wij bieden een standaard garantie voor 6 maanden dit is te verlengen tot 12 maanden voor een meerprijs in overleg.
Dit afleverpakket bevat: Autotrust garantie
Bedrijfsinformatie
Elke week nieuwe voorraad! Bel ons voor de voorraad die nog niet op de website staat! 0486-461369
Wij zij gespecialiseerd in dealeroccasions die stuk voor stuk, zowel optisch en technisch in orde zijn. Complete occasions met onderhoudsboekjes en Nationale Autopas. Onderhoud en reparatie in eigen werkplaats. Goede TECHNISCHE aflevering en garantiemogelijkheden , kom vrijblijvend naar RIJKSWEG 20A 5374RB SCHAIJK 0486-461369. Op Maandag Gesloten!! Om TELEURSTELLINGEN TE VOORKOMEN BEL ONS OP DE DAG DAT U NAAR EEN OCCASSION KOMT KIJKEN OF DEZE NOG BESCHIKBAAR IS !
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen ( deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Transmissie | Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.332 cc |
| Max. vermogen | 96 kW (131 pk) |
| gewicht | 1.299 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.970 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 695 kg |
Opties
Van Kreij Autobedrijf
Rijksweg 205374 RB Schaijk


























