AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check TPH-62-T
NEW HOLLAND BOOMER 35 | 2021
Deze NEW HOLLAND BOOMER 35 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2021 en is nu 4 jaar en 6 maanden oud. De wielen worden aangedreven door een 35 pk dieselmotor. De BOOMER 35 is 1.657 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
Bouwjaar2021
Brandstofdiesel
Kleurniet van toepassing
Cilinderinhoud1879 cc
Gewicht kg
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Land- of bosbouwtrekker |
| Merk | NEW HOLLAND |
| Model | BOOMER 35 |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | diesel |
| Aantal zitplaatsen | 1 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 0 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 16 november 2021 |
| Datum eerste registratie Nederland | 16 november 2021 |
| Datum laatste tenaamstelling | 16 november 2021 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 1 |
MOTOR
| Motorcode | L3CRV-T5 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1879 cc |
| Max. vermogen | 26 kW / 35 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 0 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.294 kg |
| Wielbasis | 1.750 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...