AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check T-314-TN
MERCEDES-BENZ 510/31 | 1990
Deze MERCEDES-BENZ 510/31 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1990 en is nu 35 jaar en 10 maanden oud. In augustus 2023 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een 105 pk benzinemotor. De 510/31 is 987 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 466 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
Bouwjaar1990
Brandstofbenzine
Kleurrood
Cilinderinhoud2298 cc
Gewicht3037 kg
APK5 september 2027
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | 510/31 |
| Kleur | rood |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Kampeerwagen |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Aantal wielen | 6 |
| BPM | € 0 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 13 juli 1990 |
| Datum eerste registratie Nederland | 30 augustus 2023 |
| Datum laatste tenaamstelling | 12 september 2023 |
| APK melddatum | 5 september 2025 |
| APK vervaldatum | 5 september 2027 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 2 |
MOTOR
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2298 cc |
| Max. vermogen | 77 kW / 105 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 3.037 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 3.500 kg |
| Voorasdruk | 1.900 kg |
| Achterasdruk | 2.800 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 3.150 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...