AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check T-174-DF
WESTFALIA FORD NUGGET | 2023
Deze WESTFALIA FORD NUGGET is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2023 en is nu 2 jaar en 11 maanden oud. In juni 2023 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 59.427 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 129 pk dieselmotor. Het schakelen gaat automatisch. De FORD NUGGET is 9 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 1 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Barneveld met een kilometerstand van 60.504 km.
Bouwjaar2023
Brandstofdiesel
Kleurgrijs
Cilinderinhoud1995 cc
Gewicht2510 kg
APK1 juni 2026
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | WESTFALIA |
| Model | FORD NUGGET |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Kampeerwagen |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | automatisch |
| BPM | € 14.325 |
| Nieuwprijs | € 59.427 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 1 juni 2023 |
| Datum eerste registratie Nederland | 1 juni 2023 |
| Datum laatste tenaamstelling | 21 mei 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 1 juni 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 1 |
MOTOR
| Motorcode | BKFA |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1995 cc |
| Max. vermogen | 95 kW / 129 pk |
| Geluidsniveau stationair | 75 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 71 dB |
MILIEU
| Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 8.7 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | 229 g/km |
| Uitstoot deeltjes (licht) | 0,60 mg/km |
| Roetuitstoot | 0.5 mg/km |
| Roetfilter | affabriek |
| Emissiecode | Euro 6 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 2.510 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 3.240 kg |
| Voorasdruk | 1.675 kg |
| Achterasdruk | 1.725 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.145 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Lengte | 4.972 mm |
| Breedte | 2.032 mm |
| Hoogte | 2.190 mm |
| Wielbasis | 2.930 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...