AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check SB-717-R
MERCEDES-BENZ CITAN | 2018
Deze MERCEDES-BENZ CITAN is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2018 en is nu 8 jaar en 2 maanden oud. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 34.298 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 110 pk dieselmotor. Het schakelen gaat handmatig. De CITAN is 194 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
Bouwjaar2018
Brandstofdiesel
Kleurgrijs
Cilinderinhoud1461 cc
Gewicht1405 kg
APK23 november 2025
BASISKENMERKEN
| Status | |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | CITAN |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | handmatig |
| BPM | € 9.889 |
| Nieuwprijs | € 34.298 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 22 maart 2018 |
| Datum eerste registratie Nederland | 22 maart 2018 |
| Datum laatste tenaamstelling | 17 november 2025 |
| APK melddatum | 11 oktober 2024 |
| APK vervaldatum | 23 november 2025 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | in motorruimte r. |
| Aantal eigenaren | 1 |
MOTOR
| Motorcode | K9K F6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1461 cc |
| Max. vermogen | 81 kW / 110 pk |
| Geluidsniveau stationair | 78 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 75 dB |
MILIEU
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 4,9 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 4,3 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 4,5 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 119 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Roetuitstoot | 0.51 mg/km |
| Roetfilter | affabriek |
| Emissiecode | Euro 6 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 1.405 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.200 kg |
| Voorasdruk | 1.125 kg |
| Achterasdruk | 1.240 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.050 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Lengte | 4.705 mm |
| Breedte | 1.829 mm |
| Hoogte | 1.836 mm |
| Wielbasis | 3.080 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 195/65R15 Prijzen |
Wat kost de autoverzekering?
CARBASE GEGEVENS
| Topsnelheid | |
| Acceleratie 0-100 km/h | |
| Maximum vermogen | 81 kW / 110 pk |
| Maximum koppel | 240 Nm |
| Draaicirkel | 12,4 m |
| Dakbelasting | 100 kg |
| Inhoud bagageruimte | 300 - 3500 l |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Segment | N |
Dit kenteken heeft een match met de volgende versies in CarBase. Klik
op een uitvoering voor meer gegevens.
COMPLEET RAPPORT VAN DEZE MERCEDES-BENZ
Voor maar € 6,95
Loading...
SB-717-R
Mercedes-Benz Citan
Bedankt voor je bestelling.Klik hieronder op de knop om de PDF te downloaden.
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.