Smart Fortwo coupé 1.0 mhd Pure Automaat - Airco
- 2010
- 89.966km
- Benzine
- 45kW (61pk)
- automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze SMART FORTWO COUPE MHD werd voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2011 en is nu 15 jaar en 2 maanden oud. In maart 2023 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 14.970 inclusief BTW en BPM. De SMART FORTWO COUPE MHD is inmiddels geëxporteerd. De wielen worden aangedreven door een 71 pk benzinemotor. Het schakelen gaat automatisch. De SMART heeft een topsnelheid van 145 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 4,3 l/100 km.
| Status | geëxporteerd |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | SMART |
| Model | FORTWO COUPE MHD |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Coupe |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | automatisch |
| BPM | € 0 |
| Nieuwprijs | € 14.970 |
| Datum eerste toelating | 22 maart 2011 |
| Datum eerste registratie Nederland | 20 maart 2023 |
| Datum laatste tenaamstelling | 20 maart 2023 |
| APK melddatum | 6 augustus 2025 |
| APK vervaldatum | 6 augustus 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | op dwarsbalk a. r. voorzitting |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Motorcode | 3B21 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 52 kW / 71 pk |
| Geluidsniveau stationair | 83 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 72 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 4,6 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 4,0 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 4,3 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 98 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 5 |
| Bijtelling | 22% |
| Gewicht leeg | 725 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.020 kg |
| Voorasdruk | 440 kg |
| Achterasdruk | 660 kg |
| Lengte | 2.695 mm |
| Breedte | 1.559 mm |
| Hoogte | 1.565 mm |
| Wielbasis | 1.870 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 175/55R15 Prijzen |
| Topsnelheid | 145 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,7 s |
| Maximum vermogen | 52 kW / 71 pk |
| Maximum koppel | 92 Nm |
| Draaicirkel | 8,8 m |
| Kogeldruk | 0 kg |
| Inhoud bagageruimte | 220 - 340 l |
| Inhoud brandstoftank | 33 l |
| Segment | A |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.



