AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check S-050-PS
ROLLS ROYCE GHOST | 2023
Deze ROLLS ROYCE GHOST is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2023 en is nu 3 jaar en 2 maanden oud. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 529.492 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 571 pk benzinemotor. Het schakelen gaat automatisch. De GHOST is 700 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 294 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
Bouwjaar2023
Brandstofbenzine
Kleurzwart
Cilinderinhoud6749 cc
Gewicht2465 kg
APK20 maart 2027
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | ROLLS ROYCE |
| Model | GHOST |
| Kleur | zwart |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Sedan |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | automatisch |
| BPM | € 104.346 |
| Nieuwprijs | € 529.492 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 20 maart 2023 |
| Datum eerste registratie Nederland | 20 maart 2023 |
| Datum laatste tenaamstelling | 28 juni 2024 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 20 maart 2027 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 2 |
MOTOR
| Motorcode | N74B68A |
| Aantal cilinders | 12 |
| Cilinderinhoud | 6749 cc |
| Max. vermogen | 420 kW / 571 pk |
| Geluidsniveau stationair | 81 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 70 dB |
MILIEU
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 22,6 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 10,6 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 15,0 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 15.5 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 343 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | 353 g/km |
| Uitstoot deeltjes (licht) | 0,28 mg/km |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Bijtelling | 22% |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 2.465 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 3.130 kg |
| Voorasdruk | 1.560 kg |
| Achterasdruk | 1.650 kg |
| Lengte | 5.545 mm |
| Breedte | 1.998 mm |
| Hoogte | 1.571 mm |
| Wielbasis | 3.300 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...