AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check RT-BB-96
LAND ROVER "88" 11 METAL TOP | 1977
Deze LAND ROVER "88" 11 METAL TOP is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1977 en is nu 48 jaar en 10 maanden oud. In juni 1997 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een dieselmotor. De "88" 11 METAL TOP is 85 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 388 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Alphen aan den Rijn met een kilometerstand van 97.802 km.
Bouwjaar1977
Brandstofdiesel
Kleurgroen
Gewicht1460 kg
APK22 juni 2027
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | LAND ROVER |
| Model | "88" 11 METAL TOP |
| Kleur | groen |
| Brandstof | diesel |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 0 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 30 juni 1977 |
| Datum eerste registratie Nederland | 10 juni 1997 |
| Datum laatste tenaamstelling | 5 maart 2026 |
| APK melddatum | 18 juni 2025 |
| APK vervaldatum | 22 juni 2027 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | op r. balk 30 cm v. vooras |
| Aantal eigenaren | 2 |
MOTOR
| Aantal cilinders | 4 |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 1.460 kg |
| Wielbasis | 2.240 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...