AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check RM-13-60
MAZDA 1500 | 1971
Deze MAZDA 1500 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1971 en is nu 54 jaar en 6 maanden oud. In april 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een 82 pk benzinemotor. De 1500 is 37 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Omdat deze auto ouder is dan 50 jaar heeft hij geen APK-plicht meer.
Bouwjaar1971
Brandstofbenzine
Kleurgroen
Cilinderinhoud1490 cc
Gewicht1049 kg
APKAPK-plicht vervallen
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | MAZDA |
| Model | 1500 |
| Kleur | groen |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Sedan |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 0 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 18 november 1971 |
| Datum eerste registratie Nederland | 24 april 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 24 april 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | APK-plicht vervallen |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 1 |
MOTOR
| Motorcode | UB |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1490 cc |
| Max. vermogen | 60 kW / 82 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 1.049 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.430 kg |
| Wielbasis | 2.500 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...