AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check KJS-87-Z
OPEL FRONTERA | 2026
Deze OPEL FRONTERA uit 2026 wacht nog op een eerste eigenaar. In mei 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 36.638 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een benzine-hybride motor. De FRONTERA staat nu 9 dagen in het aanbod van een autobedrijf. Het duurt nog 1.349 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Rijssen met een kilometerstand van 3.036 km.
Bouwjaar2026
Brandstofelektrisch benzine hybride
Kleurzwart
Cilinderinhoud1199 cc
Gewicht1343 kg
APK9 februari 2030
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | OPEL |
| Model | FRONTERA |
| Kleur | zwart |
| Brandstof | elektrisch / benzine |
| Carrosserie | Mpv |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 2.784 |
| Nieuwprijs | € 36.638 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 9 februari 2026 |
| Datum eerste registratie Nederland | 22 mei 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 22 mei 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 9 februari 2030 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
MOTOR
| Motorcode | HN09 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Max. vermogen | 100 kW / 136 pk |
| Continue vermogen | 6 kW |
| Netto max. vermogen (elektrisch) | 15 kW |
| Hybride klasse | NOVC-HEV |
MILIEU
| Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 5.4 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | 122 g/km |
| Uitstoot deeltjes (licht) | 0,12 mg/km |
| Emissiecode | Euro Z |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 1.343 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.020 kg |
| Voorasdruk | 1.000 kg |
| Achterasdruk | 1.200 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.050 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 720 kg |
| Wielbasis | 2.670 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...