AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check KHH-25-X
VOLKSWAGEN CALIFORNIA BEACH | 2018
Deze VOLKSWAGEN CALIFORNIA BEACH uit 2018 wacht nog op een eerste eigenaar. In mei 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 58.609 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 150 pk benzinemotor. De CALIFORNIA BEACH staat nu 25 dagen in het aanbod van een autobedrijf. Het duurt nog 369 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Mierlo met een kilometerstand van 120.939 km.
Bouwjaar2018
Brandstofbenzine
Kleurwit
Cilinderinhoud1984 cc
Gewicht2359 kg
APK31 mei 2027
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | CALIFORNIA BEACH |
| Kleur | wit |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Kampeerwagen |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 12.944 |
| Nieuwprijs | € 58.609 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 15 mei 2018 |
| Datum eerste registratie Nederland | 1 mei 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 1 mei 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 31 mei 2027 |
| Parallel import | ja |
MOTOR
| Motorcode | CJK |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Max. vermogen | 110 kW / 150 pk |
MILIEU
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 9,5 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 216 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 6 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 2.359 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 3.000 kg |
| Voorasdruk | 1.610 kg |
| Achterasdruk | 1.550 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 3.000 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...