AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check KHG-04-N
OPEL FRONTERA | 2026
Deze OPEL FRONTERA is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2026. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 35.097 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een elektromotor. De FRONTERA is 13 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 1.447 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
Bouwjaar2026
Brandstofelektrisch
Kleurwit
Actieradius406 km
Gewicht1510 kg
APK15 mei 2030
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | OPEL |
| Model | FRONTERA |
| Kleur | wit |
| Brandstof | elektrisch |
| Carrosserie | Mpv |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 687 |
| Nieuwprijs | € 35.097 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 15 mei 2026 |
| Datum eerste registratie Nederland | 15 mei 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 15 mei 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 15 mei 2030 |
| Aantal eigenaren | 1 |
MOTOR
| Motorcode | ZY01 |
| Continue vermogen | 53 kW |
| Netto max. vermogen (elektrisch) | 83 kW |
| Actieradius elektrisch gemiddeld | 406 km |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro Z |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 1.510 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.070 kg |
| Voorasdruk | 1.040 kg |
| Achterasdruk | 1.200 kg |
| Trekgewicht geremd | 350 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 350 kg |
| Wielbasis | 2.670 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...