AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check KHF-05-D
DETHLEFFS KW603 (CVD 590C) | 2024
Deze DETHLEFFS KW603 (CVD 590C) uit 2024 wacht nog op een eerste eigenaar. In april 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 69.386 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 170 pk dieselmotor. Het schakelen gaat automatisch. De KW603 (CVD 590C) staat nu 27 dagen in het aanbod van een autobedrijf. Het duurt nog 375 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Almelo met een kilometerstand van 29.058 km.
Bouwjaar2024
Brandstofdiesel
Kleurgrijs
Cilinderinhoud1995 cc
Gewicht2905 kg
APK6 juni 2027
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | DETHLEFFS |
| Model | KW603 (CVD 590C) |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Kampeerwagen |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | automatisch |
| BPM | € 14.734 |
| Nieuwprijs | € 69.386 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 6 juni 2024 |
| Datum eerste registratie Nederland | 29 april 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 29 april 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 6 juni 2027 |
| Parallel import | ja |
MOTOR
| Motorcode | BLFB |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1995 cc |
| Max. vermogen | 125 kW / 170 pk |
| Geluidsniveau stationair | 80 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 70 dB |
MILIEU
| Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 10.5 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | 276 g/km |
| Uitstoot deeltjes (licht) | 1,23 mg/km |
| Roetfilter | affabriek |
| Emissiecode | Euro 6 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 2.905 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 3.500 kg |
| Voorasdruk | 1.850 kg |
| Achterasdruk | 2.250 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Lengte | 5.981 mm |
| Breedte | 2.059 mm |
| Hoogte | 2.900 mm |
| Wielbasis | 3.750 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...